Edycja XVIII Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2015" dla klas III-cich - Wyniki

Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2015"
dla klas III-cich
E d y c j a   XVIII

27 - maksymalna liczba punktów do zdobycia.

Pozostali uczestnicy:

Lp. Nazwisko i imię Szkoła Il. pkt. Miejsce

20. Stefan Bojarczyk SP 42 7,5 pkt. 15
21. Monika Ścibiorska SP 14 5,5 pkt. 16
22. Wiktoria Wysmulska SP 14 5,0 pkt. 17
23. Cezary Deptuś SP 42
24. Krystian Sitarski SP 42
25. Filip Kaczmarski SP 42 3,0 pkt. 18

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Dumkiewicz-Sprawce Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, która ponownie  objęła w tym roku honorowy patronat nad konkursem.

Za okazaną pomoc w pracach związanych z organizacją III etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Trójkąt - 2015" serdecznie dziękujemy niżej wymienionym nauczycielom - członkom Komisji Konkursowej:

- Panu mgr Wiesławowi Bednarczykowi ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie
      - Panu mgr Lucjanowi Miciukowi z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie
      - Pani mgr Marcie Widyńskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie

oraz wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu, nauczycielom czuwającym nad bezpieczeństwem uczniów w dniu konkursu oraz dodatkowo wszystkim pracownikom z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie zaangażowanym w przygotowanie III etapu konkursu na terenie ich szkoły.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Autorzy konkursu: mgr Lucjan Miciuk i Wiesław Bednarczyk

Nasz telefon:
502-263-665

Powrót na stronę główną konkursu