Edycja XXIII Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2020" dla klas III-cich - Lureaci

Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2020"
dla klas III-cich
E d y c j a   XXIII

LAUREACI

27 - maksymalna liczba punktów do zdobycia.

Etap nie odbył się z uwagi na okres pandemii.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii:

.

Od nowa
.

----> Tutaj odczytasz wyniki pozostałych uczestników

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Dumkiewicz-Sprawce Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, która ponownie  objęła w tym roku honorowy patronat nad konkursem.

Za okazaną pomoc w pracach związanych z organizacją III etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Trójkąt - 2020" serdecznie dziękujemy niżej wymienionym nauczycielom - członkom Komisji Konkursowej:

- Panu mgr Wiesławowi Bednarczykowi ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie
      - Panu mgr Lucjanowi Miciukowi z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie

oraz wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu, e zaangażowanym w przygotowanie III etapu konkursu na terenie ich szkoły.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Autorzy konkursu: mgr Lucjan Miciuk i Wiesław Bednarczyk

Nasz telefon: 502 263-665

Powrót na stronę główną konkursu