Edycja XXIII Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2020" dla klas III-cich - Wyniki

Międzyszkolny konkurs matematyczny "Trójkąt - 2020"
dla klas III-cich
E d y c j a   XXII

27 - maksymalna liczba punktów do zdobycia.

Pozostali uczestnicy:

Etap nie odbył się z uwagi na okres pandemii.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Dumkiewicz-Sprawce Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, która ponownie  objęła w tym roku honorowy patronat nad konkursem.

Za okazaną pomoc w pracach związanych z organizacją III etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Trójkąt - 2019" serdecznie dziękujemy niżej wymienionym nauczycielom - członkom Komisji Konkursowej:

- Pani mgr Majce Donicy z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
      - Panu mgr Wiesławowi Bednarczykowi  z  Zespołu  Szkół  nr 7,  Szkoły  Podstawowej  nr 50  im.  Stefana  Kardynała  Wyszyńskiego
         Prymasa Tysiąclecia w Lublinie
      - Panu mgr Lucjanowi Miciukowi z Zespołu Szkół nr 12, Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki  w Lublinie

oraz wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu, nauczycielom czuwającym nad bezpieczeństwem uczniów w dniu konkursu oraz dodatkowo wszystkim pracownikom z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie zaangażowanym w przygotowanie III etapu konkursu na terenie ich szkoły.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Autorzy konkursu: mgr Lucjan Miciuk i Wiesław Bednarczyk

Nasz telefon:
502-263-665

Powrót na stronę główną konkursu